FAQ

به منظور کامل تر شدن اطلاعات خود در زمینه پیوند مو تمام سئوالات زیر و پاسخهای آنها را مطالعه کنید و در صورتی که پاسخ سئوال مورد نظرتان را نیافتید از طریق قسمت پرسش و پاسخ با ما تماس بگیرید مشاور کلینیک حتما شما را راهنمایی خواهد نمود لطفا در نوشتن آدرس اینترنتی خود دقت نمایید. 


سؤالات متداول

بیشتر افراد از اینکه هیچ گونه دردی حین عمل احساس نکردند و حتی زمان زیادی از آن را خواب بودندمتعجب می شوند.فقط ممکن است مقداری درد به هنگام تزریق اولیه بی حسی درسر احساس شود بعد از یک تا دو تزریق پوست بی حس شده و دیگر هیچ دردی احساس نمی شود.در حین عمل در صورتی که دردی احساس شود دوباره بی حسی تزریق می شود در ضمن یک آرام بخش هم به بیماران داده میشود و معمولا بیماران به خواب عمیقی می روند. 
در طی جلسه مشاوره قبل از عمل بعد از معاینه موهای شما و وسعت طاسی می توان تعیین کرد به چند جلسه عمل احتیاج دارید بیشتر بیماران به 1 تا 2 جلسه عمل نیاز دارند تا سرشان ظاهر خوبی پیدا کند. تعداد جلسات کاشت به عوامل زیربستگی دارد: 1- اهداف بیمار ( تراکم مورد نظر بیمار) 2- وسعت منطقه طاسی 3- تعداد گرافتهایی که در هر جلسه کاشته می شود 4- تراکم و خصوصیات ظاهری موها مانند ضخامت و رنگ و مجعد بودن در ناحیه دهنده مو 5- میزان مهارت و تجربه جراح 6- موقعیت اقتصادی بیمار
گرافتهای کاشته شده در دسته های 1 تا 4 تایی می باشند بنابر این 1200 گرافت شامل 2500 تا 5000 تار مو می باشد این تعداد مو یک پوشش خوب با خط موی طبیعی ایجاد می کند.تعداد گرافتهایی که در هر جلسه کاشته میشودبه تراکم مو در ناحیه دهنده ،رنگ موو پوست،میزان شلی پوست سر،ضخامت هر تار مو و تعداد موها در هر فولیکول بستگی دارد.
1- ریزش موی آندروژنیک مردانه 2- زنان با ریزش موی ژنتیکی 3- زنان با طاسی آندروژنی مشابه الگوی مردانه بهترین کاندید بین زنان می باشند زیرا موهای ناحیه دهنده آنها تراکم بالایی داشته و احتمال ریزش ندارد. 4- .ریزش های مو ضعی در اطراف خط مو ناشی از جراحی کشش صورت 5- ریزش موضعی ناشی از نحوه آرایش موها و وارد آوردن کشش زیاد به مو 6- اسکار ناشی از تصادف، سوختگی،جراحی یا بیماریهای التهابی و عفونی در سر
موها 2 تا4 ماه بعد از عمل شروع به رشد می کننداما برای رشد کامل به 8 تا 12 ماه احتیاج دارند. در ابتدا ممکن است موهاظاهر نرم ونازک داشته باشند و به ندرت ضخیم تر می شوند

موهای کاشته شده از ناحیه پشت سر برداشته شده و این موها نسبت به دی هیدروتستوسترون حساس نیستند بنابر این فیناستراید اثری بررشد سریع آنها ندارد. بنابر تحقیقات انجام شده استفاده از این دارو از مدتی قبل از عمل و تا یک سا ل بعد از عمل بر کیفیت و کمیت کل موها اثر خوبی داشته.
خیر. زیرا موهای کاشته شده از پشت سر برداشته می شود و این موها نسبت به دی هیدروتستوسترون 
حساس نیستند .عامل از بین رفتن فولیکولها اثر این هورمون می باشد بنابراین بقای این موها همیشگی است. 

خیر.در صورتی که جراح شما مهارت و اطلاع کافی داشته باشد می تواند با رعایت نکات دقیق در زمان برش و برداشت نوار دهنده و همچنین حین بخیه زدن یک اسکار ناچیز در حد یک خط بسیار نازک ایجاد کند که به خوبی توسط موهای اطراف آن پوشیده می شود. 

بله این کارامکان پذیر است ولی تجربه ما در کلینیک جردن نشان داده در صورتی که از موی پشت سر برداشته شود نتیجه عمل بسیار بهتر و موهای رشد کرده قویتر و زیبا تر می باشند بنا به این تجربه در کلینیک جردن از موی بدن به عنوان دهنده استفاده نمی شود. 


خیر.عمل پیوند ابرو در افرادی که اصلا ابرو ندارند و یا قسمتی از ابرویشان را از دست داده اند انجام می شود ولی به منظور پرتر کردن و تغییر حالت ابرو در کلینیک ما پیوند انجام نمی شود زیرا نتیجه آن اصلا رضایت بخش بیماران نخواهد بود.
در مواردی مردان حداقل 22 ساله در کلینیک جردن جراحی می شوند البته با توجه به نحوه و میزان ریزش موی آنها و تایید دکتر نیلفروش زاده
مصرف دوز بالای ویتامین ث از چند روز قبل از عمل تا یک هفته بعد از عمل تزریق ویتامین کا به منظور جلوگیری از خونریزی آنتی بیوتیک روز عمل در کلینیک به شما داده می شود عمل پیوند مو یک جراحی با زخم تمیز بوده و نیاز به مصرف زیاد آنتی بیوتیک ندارد. در صورتی که فیناستراید مصرف می کنید می توانید به خوردن آن تا یک سال بعد از عمل هم ادامه دهید ولی خوردن آن قبل از عمل الزامی نیست. در صورتی که فرد مینوکسیدیل استفاده می کند از 4 روز قبل از عمل مصرف آن راقطع کند. چند روز قبل از عمل آسپیرین و ویتامین ایی مصرف نشود و از کشیدن سیگار و خودن مشروبات الکلی باید پرهیز شود. مصرف مشروبات الکلی احتمال خونریزی را افزایش می دهد ونیکوتین سیگارعامل قوی در مهار رشد خوب گرافتهای کاشته شده می باشد.
پانسمان بعد از عمل به منظور جلوگیری از خارج شدن و جابه جا شدن گرافتهای کاشته شده می باشدبنابراین برای شما بهتر است که تا 24 ساعت سر شما پانسمان باشد و به آن دست نزنیدروز بعد ازعمل به کلینیک مراجعه نموده و پانسمان شما برداشته می شود
تنها داروهای استاندارد ماینوکسیدیل فیناستراید و دوتاستراید هستند.سایر ترکیبات مورد تایید FDA نیستند.
میزان فعالیت جنسی در آقایان به ریزش موی آنها هیچ گونه ارتباطی ندارد.
خیر. بهترین درمان برای این نوع ریزش استفاده از دارو می باشد و جراحی در این مورد بی فایده است.
در صورتی که آزمایشات لازم قبل از عمل را در کشور محل اقامت خود انجام دهید یک هفته اقامت در ایران برای جراحی و کنترل بعد از آن کافی است. این آزمایشات شامل : آزمایشات کامل خون، انجام تستهای انعقادی و آزمایشات هپاتیت و ایدز.شما بایستی با کلینیک تماس بگیرید و با مشاور قبل از عمل و هماهنگ کننده نوبتهای جراحی صحبت نمایید تا حد ممکن با شما همکاری خواهد شد تا بتوانید در مدتی که در ایران هستید عمل خود را انجام دهید.
در صورتی که جراح شما با تجربه و ماهر نباشد بله ممکن است باعث آسیب بقیه موها شود.
با کلینیک پیوند موی جردن تماس بگیرید و یک زمان برای مشاوره پیوند مو در خواست کنید در این جلسه شما معاینه می شوید و عکسهای بیماران قبلی ما را خواهید دید و در صورتی که کاملا موافق بودید آزمایشای لازم قبل از عمل برای شما در خواست می شود و نوبت عمل به شما داده می شود.  شماره تلفن های کلینیک جردن: 
+98 21-88781090 +98 21-88788667 
+98 21-88886501 +98 21-88788707 
+98 21-88794001 +98 21-88885769 
جهت مشاوره پیوند مو درتهران با شماره09121545136و در اصفهان با شماره 09125840589 تماس بگیرید.
خیر . قبل از عمل به هنگام آماده کردن بیمار قسمتهایی که مورد نظر می باشد تراشیده می شود لزومی به تراشیدن تمام سر توسط خودتان نیست فقط در صورتی که موهای ناحیه پشت سرتان سفید است 3 روز قبل از عمل آنها رابا رنگ مو تیره کنید.
بعد از معاینه حضوری شما در کلینیک هزینه عمل مشخص می شود و با مشاوره اینتر نتی قادر به تعیین آن نخواهیم بود. با توجه به این که یک تغییر دائمی در موهای خود ایجاد می کنید و ظاهر شما چندین سال جوان تر و جذاب تر می شود به خصوص در مورد خانمها که داشتن مویی پر و زیبا آرزوی آنهاست پرداخت این هزینه به عنوان یک سرمایه گذاری با ارزش در زندگی شما خواهد بود.

کلینیک پوست و موی جردن

امیدواریم با خدمات بهتر بتوانیم رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم

Back to top
EnglishIran